Інтернет-магазин "Tovar-plus. Com. Ua"

Інтернет-магазин "Tovar-plus. Com. Ua"

Популярні товари

Товари та послуги

226
Показати ще (2)

Про компанію

Ласкаво просимо в інтернет-магазин «TOVAR-PLUS.COM.UA»

  TOVAR-PLUS.COM.UA - це інтернет магазин корисних та цікавих товарів, завдяки яким життя кожної людини стає безпечнішим, інформативнішим, і комфортнішим, а побутові проблеми та завдання вирішуються легше та швидше.

  Наша компанія «ТОВАР-ПЛЮС» дуже швидко та динамічно розвивається, ми відправляємо товари до будь-якої точки України (склади з товаром знаходяться у багатьох обласних центрах).

Головні переваги покупок у нашому інтернет-магазині «TOVAR-PLUS.COM.UA»:

 1) Простота замовлення товару (Ви можете оформити замовлення через кошик сайту або по телефону у наших менеджерів з продажу).

2) Правильне та повне опис товару, справжні (реальні) фото, зроблені нашими співробітниками (Ви отримуєте товар повністю відповідний фото).

3) ШВИДКА ВІДПРАВКА ТА ДОСТАВКА ТОВАРУ (Після підтвердження замовлення, наші кур'єри в найкоротші терміни відправляють товар. 1-2 дня по Україні!)

4) Наявність товару (співпрацюємо з великими оптовими постачальниками. Весь товар є на складах).

5) Висока якість та вигідна ціна. Повна відповідність фото. ВСІ ТОВАРИ перед відправкою проходять перевірку.

ФІКСОВАНА ЦІНА. Ви завжди платите суму, яка була вказана в момент Вашого замовлення. Нас вигідні ціни, висока якість товарів і прекрасне обслуговування клієнтів.

6) БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА (ПРИ ПОВНІЙ ПЕРЕДОПЛАТІ ТОВАРУ) З питань доставки, звертайтесь до наших менеджерів для уточнення. Ми працюємо з такими слубами доставки: НОВА ПОШТА, ІН-ТАЙМ, УкрПошта (тільки за передоплатою товару). ЕКОНОМІТЕ Ваші гроші на доставці! Пріоритетна та рекомендована служба доставки Нова Пошта.

ПРИЄМНИХ ВАМ ПОКУПОК ТА ПОЗИТИВНИХ ЕМОЦІЙ!